HJSC treft met Ens directe concurrent in Hommerts
Voor HJSC 1 staat zaterdag een belangrijke wedstrijd op het programma. SV Ens komt naar Hommerts, en deze ploeg staat net onder HJSC op de ranglijst. Dat willen we natuurlijk graag zo houden. HJSC 2 en HJSC VR1 spelen beide een uitwedstrijd.
Klik hier om je op te geven voor de busreis volgende week zaterdag naar Nijeveen
Jeugdwedstrijden in Hommerts op zaterdag 22 maart
09:00 | JO10-3 – Bolsward JO10-4
10:15 | JO11-3 – Hielpen JO11-1
Vroege wedstrijd voor HJSC 2 in Workum
“It Twadde” is na de nederlaag van vorige week in de grijze middenmoot beland. Zoals eerder vermeld, heeft de ploeg de goede vorm van voor de winterstop niet kunnen vasthouden, waardoor het kampioenschap inmiddels uit zicht is geraakt. Wil de ploeg niet verder zakken, dan moet er gewonnen worden van de teams die nog onder hen staan. De tegenstander van zaterdag, Workum 4, is daar één van. HJSC 2 staat nu zesde met 23 punten, terwijl Workum op de zevende plaats staat met 16 punten en een wedstrijd meer gespeeld.
HJSC VR1 kijkt uit naar twee mooie derby’s
Ons vrouwenteam maakt een sterk seizoen door. Ze staan inmiddels vierde, met slechts drie punten minder dan de huidige nummer twee. De koploper, QVC, lijkt echter uit zicht. Volgende week spelen ze de derby tegen nummer twee Oudega, waar reikhalzend naar wordt uitgekeken. Maar komend weekend mag de ploeg zich niet verslikken in Sneek Wit Zwart VR2, die op de negende plaats staan en dus ver onder ons damesteam. Deze wedstrijd begint om 15:00 uur in Sneek.
Belangrijke wedstrijd voor HJSC 1 op het eigen sportpark
Na de pijnlijke derbynederlaag van twee weken geleden tegen Heeg en de verliespartij van vorig weekend in de blessuretijd, is ons vlaggenschip wel toe aan een opsteker. Die opsteker zou zaterdag goed van pas kunnen komen, wanneer Ens naar Hommerts komt. De polderploeg staat onder HJSC en dus op een nacompetitieplaats, een plek die HJSC koste wat het kost wil vermijden.
HJSC staat momenteel elfde, wat een veilige positie is. De nummers twaalf en dertien spelen nacompetitie, terwijl de nummer veertien rechtstreeks degradeert naar de vijfde klasse. Hieronder de stand onderin de competitie:
11. HJSC (19 punten uit 18 wedstrijden)
12. Ens (14 punten uit 17 wedstrijden)
13. Oudehaske (13 punten uit 18 wedstrijden)
14. Delfstrahuizen (10 punten uit 18 wedstrijden)
Ens heeft dus een wedstrijd minder gespeeld dan HJSC en kan in theorie de ploeg voorbij op de ranglijst. Er zal dan ook gewonnen moeten worden om een mooi gat te houden met de onderste ploegen. Positief is dat HJSC weer kan beschikken over een fitte en blessurevrije selectie. Negatief is dat HJSC de uitwedstrijd kansloos met 4-0 verloor.
HJSC 1 – ENS 1
15:00 uur | Sportpark Oan it Far
Scheidsrechter: F. Reitsema
Selectie HJSC tegen ENS
3. Mark Jaarsma
4. Aizo Veltman
5. Lex Potma
6. Jelger de Boer (C)
7. Lammert Wiersma
8. Bart van Kalsbeek
9. Henk Hoekstra
10. Pieter Wiersma
11. Herre Bosma
12. Siebolt Hofman
13. Ramon Raap
14. Piet Jan Nauta
15. Egbert Bethlehem
16. Marko Hoekstra
17. Redmer van Netten
18. Johannes de Boer
19. Joran Nieuwenhuis
30. Erro Hofstra (K)
