HJSC 1 en 2 thuis is verder rustig voetbalweekend
De eerste fase zit er op voor de meeste jeugdteams waardoor er dit weekend geen jeugdwedstrijden zijn. HJSC VR1 kwam donderdag al in actie waardoor enkel HJSC 1 en HJSC 2 overblijven. Die spelen beide een thuiswedstrijd.
HJSC 2 trapt af om 12:30 uur
We beginnen zaterdagmiddag met “It Twadde”. Zij treffen het tweede elftal van Oeverzwaluwen. De verrichtingen van ons tweede elftal kunnen wij dit seizoen beter volgen dan ooit. Na elke wedstrijd wordt er een prachtig verslag afgeleverd en die is uiteraard te lezen op onze website. Hoogtepunt is de wekelijkse uitreiking van de diverse bokalen.
Terug naar het sportieve. HJSC 2 speelde tot op heden drie wedstrijden en verloor daar twee van. Tegenstander Oeverzwaluwen haalde tot op heden drie punten uit twee wedstrijden. Wil HJSC 2 in de middenmoot blijven dan zijn drie punten zeer wenselijk.
HJSC 1 hervat competitie tegen de Walde
Na de prachtige zege op Jubbega van vorig weekend treft de ploeg nu de Walde in eigen huis. Ons vlaggenschip heeft ondanks de flater tegen Bakhuizen nog altijd zicht op de bovenste plaatsen. Als het in het spoor van de koplopers wil blijven dan mag er thuis tegen de Walde geen fouten worden gemaakt. Die ploeg haalde vijf punten uit vier wedstrijden en vinden we nu terug op plaats zes.
HJSC 1 – de Walde 1
15:00 uur | Sportpark Oan it Far, Hommerts
Scheidsrechter: M. Talstra
Selectie HJSC tegen de Walde
Volgt vrijdag.