De beker- en competitie-indelingen zijn bekendgemaakt. Zaterdag 2 september, 9 september en 16 september 2017 zijn de (poule)bekerwedstrijden. De competitie start voor alle teams op zaterdag 23 september 2017.

Het programma is altijd te lezen op de OHH(jeugd) site.
Op de nieuwe voetbal.nl app kun je alle teams toevoegen, die je wilt volgen(SJO Oudega/ HJSC/ Heeg).

Zie hieronder de beker- en competitie-indelingen van alle OHH-teams:

OHH JO8-1G
Beker: Groep 1 25
Blauwhuis JO8-1G
CVVO JO8-2
SC Joure JO8-4
OHH JO8-1G

Competitie: 3e klasse 07
CVVO JO8-1
DWP JO8-1G
Heerenveen JO8-5
SC Joure JO8-4
SC Joure JO8-5
Langweer JO8-1G
Lemmer JO8-1G
FC Oldemarkt JO8-1
EBC/Delfstrahuizen JO8-1
OHH JO8-1G
Tollebeek JO8-1
VWC JO8-1G

OHH JO8-2G
Beker: Groep 1 26
Oeverzwaluwen JO8-1
QVC JO8-1
OHH JO8-2G

Competitie: 3e klasse 08
Bakhuizen JO8-1
Blauwhuis JO8-1G
CVVO JO8-2
Heerenveen JO8-6
SC Joure JO8-3
LSC 1890 JO8-3
Mulier JO8-1G
Oeverzwaluwen JO8-1
QVC JO8-1
SC Bolsward JO8-3
OHH JO8-2G

OHH JO9-1
Beker: Groep 3 21
IJVC JO9-2
NOK JO9-1G
OHH JO9-1
Sleat JO9-1G

Competitie: 3e klasse 08
GAVC JO9-2
IJVC JO9-2
SC Joure JO9-3
SC Joure JO9-4
LSC 1890 JO9-3
Nijland JO9-1
SC Bolsward JO9-4
SDS JO9-2
OHH JO9-1
Sneek Wit-Zwart JO9-5
Workum JO9-3
Woudsend JO9-1

OHH JO9-2
Beker: Groep 4 21
NOK JO9-2G
OHH JO9-2
De Wâlde JO9-1G
Woudsend JO9-2

Competitie: 4e klasse 08
Hielpen JO9-1
IJVC JO9-4
LSC 1890 JO9-4
NOK JO9-2G
ONS Sneek JO9-2
QVC JO9-1
Scharnegoutum’70 JO9-2
OHH JO19-2
TOP’63 JO9-1
De Wâlde JO9-1G
Workum JO9-4G
Woudsend JO9-2

OHH JO9-3
Beker: Groep 4 22
ONS Sneek JO9-3
SC Bolsward JO9-6
OHH JO9-3
Zeerobben JO9-3G

Competitie: 4e klasse 10
Frisia JO9-8
FVC JO9-4
Harlingen JO9-2G
Leovardia JO9-8
Makkum JO9-3
Oosterlittens JO9-3G
SC Stiens JO9-3
SC Bolsward JO9-6
Dronrijp/Foarút JO9-1
OHH JO9-3
OHH JO9-4
Zeerobben JO9-4

OHH JO9-4
Beker: Groep 4 23
IJVC JO9-4
EBC/Delfstrahuizen JO9-3
OHH JO9-4
Workum JO9-4G

Competitie: 4e klasse 10
Frisia JO9-8
FVC JO9-4
Harlingen JO9-2G
Leovardia JO9-8
Makkum JO9-3
Oosterlittens JO9-3G
SC Stiens JO9-3
SC Bolsward JO9-6
Dronrijp/Foarút JO9-1
OHH JO9-3
OHH JO9-4
Zeerobben JO9-4

OHH JO10-1G
Beker: Groep 1 27
SC Joure JO10-4
Scharnegoutum’70 JO10-1
SDS JO10-2
OHH JO10-1G

Competitie: 2e klasse 05
Blauw Wit’34 JO10-4
Oeverzwaluwen JO10-1
QVC JO10-1
Scharnegoutum’70 JO10-1
SDS JO10-2
OHH JO10-1G

OHH JO11-1
Beker: Groep 2 17
Makkum JO11-1
QVC JO11-1
SDS JO11-1
OHH JO11-1

Competitie: 2e
Balk JO11-2
CVVO JO11-2
SC Joure JO11-2
LSC 1890 JO11-2
Oeverzwaluwen JO11-1
QVC JO11-1
SC Bolsward JO11-2
SC Bolsward JO11-3
OHH JO11-1
Sneek Wit-Zwart JO11-2
Workum JO11-1
Woudsend JO11-1

OHH JO11-2
Beker: Groep 3 28
Heerenveense Boys JO11-5
SC Joure JO11-3
OHH JO11-2
Sneek Wit-Zwart JO11-3

Competitie: 3e klasse 07
Balk JO11-3
CVVO JO11-5
IJVC JO11-1
LSC 1890 JO11-4
ONS Sneek JO11-2
SC Bolsward JO11-4
OHH JO11-2
Renado/VVI JO11-4
Sleat JO11-1
Sneek Wit-Zwart JO11-3
TOP’63 JO11-1
De Wâlde JO11-1

OHH JO11-3
Beker: Groep 4 44
Oosterlittens JO11-2
OHH JO11-3
IJVC/Blauwhuis JO11-2
Workum JO11-3

Competitie: 4e klasse 019
Balk JO11-5G
Hielpen JO11-2
IJVC JO11-3
LSC 1890 JO11-8
Makkum JO11-2
ONS Sneek JO11-3
SC Bolsward JO11-8
Scharnegoutum’70 JO11-2
OHH JO11-3
Sneek Wit-Zwart JO11-5
Workum JO11-4G
Woudsend JO11-3

OHH JO13-1G
Beker: Groep 1 17
Frisia JO13-2
Leovardia JO13-2
OHH JO13-1G
Sneek Wit-Zwart JO13-1

Competitie: 1e klasse 05
Blauw Wit’34 JO13-2
SC Franeker JO13-1
Harlingen JO13-1
LSC 1890 JO13-2
Makkum JO13-1
Oosterlittens JO13-1
SC Berlikum JO13-1
Dronrijp/Foarút JO13-1
OHH JO13-1G
Sneek Wit-Zwart JO13-1
Workum JO13-1
Zeerobben JO13-1

OHH JO13-2
Beker: Groep 3 33
SDS JO13-2
OHH JO13-2
Sneek Wit-Zwart Jo13-3
Workum JO13-3

Competitie: 3e klasse 13
Balk JO13-2
Hielpen JO13-1
LSC 1890 JO13-3
Makkum JO13-2
Oeverzwaluwen JO13-1
SC Bolsward JO13-6
SDS JO13-2
OHH JO13-2
Sneek Wit-Zwart JO13-4
Sneek Wit-Zwart JO13-5
Scharnegoutum’70 JO13-2
Workum JO13-3

OHH JO13-3G
Beker: Groep 1 08
OHH JO13-3G
Workum JO13-4

Competitie: 4e klasse 03
Akkrum JO13-3
Bakhuizen JO13-1
Black Boys JO13-1G
Lemmer JO13-2G
OHH JO13-3G
Workum JO13-4

OHH JO15-1
Beker: Groep 1 17
FVC JO15-1G
Leeuwarder Zwaluwen JO15-1
OHH JO15-1
Workum JO15-1

Competitie: 1e klasse 03
Balk JO15-1
Flevo Boys JO15-2
GAVC JO15-1
Gorredijk JO15-1
Heerenveen JO15-2
Heerenveense Boys JO15-2
SC Joure JO15-2
SC Bolsward JO15-1
OHH JO15-1
Renado/VVI JO15-1
Workum JO15-1

OHH JO15-2
Beker: Groep 3 18
Balk JO15-2
Dronrijp/Foarút JO15-2
OHH JO15-2
Sneek Wit-Zwart JO15-4

Competitie: 3e klasse 06
SC Franeker JO13-3
SC Franeker JO13-4
FVC JO15-3
Harlingen JO15-2
MKV’29 JO15-2
Mulier JO15-1
Nicator JO15-1
SC Bolsward JO15-3
Dronrijp/Foarút JO15-2
OHH JO15-2
SDS/Nijland JO15-1
Sneek Wit-Zwart JO15-3

OHH JO15-3
Beker: Groep 4 18
CVVO JO15-4G
Heerenveense Boys JO15-8
SC Joure JO15-7
OHH JO15-3

Competitie: 4e klasse 08
IJVC JO15-2
SC Joure JO15-7
LSC 1890 JO15-5
NOK JO15-1G
ONS Sneek JO15-3
SC Bolsward JO15-6
Scharnegoutum’70 JO15-2G
OHH JO15-3
SDS/Nijland JO15-2
Waterpoort Boys JO15-1
Workum JO15-3G
Woudsend JO15-1

OHH JO17-1
Beker: Groep 1 15
SC Bolsward JO17-1
SDS JO17-1
OHH JO17-1
Sneek Wit-Zwart JO17-1

Competitie: 1e klasse 03
Balk JO17-1
CVVO JO17-1
Gorredijk JO17-1
Heerenveen JO17-2
Heerenveense Boys JO17-2
LSC 1890 JO17-2
ONS Sneek JO17-2
EBC/Delfstrahuizen JO17-1
OHH JO17-1
Renado/VVI JO17-1
Sneek Wit-Zwart JO17-2

OHH JO17-2
Beker: Groep 3 26
Nijland JO17-1
OHH JO17-2
IJVC/Blauwhuis JO17-2

Competitie: 3e klasse 10
Balk JO17-4
Black Boys JO17-1
IJVC JO17-2
Nijland JO17-1
ONS Sneek JO17-3
SC Bolsward JO17-3
OHH JO17-2
Sneek Wit-Zwart JO17-3
Scharnegoutum’70 JO17-2G
De Wâlde JO17-1
Workum JO17-2
Woudsend JO17-1

OHH MO17-1
Beker: Groep 1 11
SC Franeker MO17-1
SC Bolsward MO17-1
OHH MO17-1
Workum MO17-1

Competitie: 1e klasse 04
Balk MO17-1
GAVC MO17-1
LSC 1890 MO17-2
Oosterlittens MO17-1
SC Bolsward MO17-1
SDS MO17-1
EBC/Delfstrahuizen MO17-1
OHH MO17-1
Sneek Wit-Zwart MO17-1
Workum MO17-1

OHH JO19-1
Beker: Groep 1 15
SC Franeker JO19-1
Frisia JO19-2
LSC 1890 JO19-1
OHH JO19-1

Competitie: 1e klasse 04
Balk JO19-1
SC Franeker JO19-2
GAVC JO19-1
Harlingen JO19-1
IJVC JO19-1
LSC 1890 JO19-1
Makkum JO19-1
SC Bolsward JO19-1
SDS JO19-1
Dronrijp/Foarút JO19-1
OHH JO19-1
Workum JO19-1

Plaats een reactie