KNVB maakt definitieve indeling jeugdteams bekend

De KNVB heeft de indeling bekend gemaakt voor de jeugdteams van OHH. Sommige teams spelen na de winterstop hun thuiswedstrijden ergens anders. Kijk even op de teampagina waar het betreffende team haar thuiswedstrijden speelt.

OHH JO8-1G, 3e klasse 06
Blauwhuis JO8-1G
IJVC JO8-1
LSC 1890 JO8-3
Oosterlittens JO8-2
SC Joure JO8-5M
OHH JO8-1G

OHH JO8-2G, 4e klasse 09
SC Bolsward JO8-3
Scharnegoutum’70 JO8-1
WargaWWS JO8-1
OHH JO8-2G
Waterpoort Boys JO8-1G

OHH JO9-1, 2e klasse 04
Balk JO9-2
SC Bant JO9-1
Creil JO9-1G
CVVO JO9-2G
Flevo Boys JO9-3
Frisia JO9-6
LSC 1890 JO9-2
SC Emmeloord JO9-2G
EBC/Delfstrahuizen JO9-1
OHH JO9-1
Sneek Wit-Zwart JO9-2
Workum JO9-2

OHH JO9-2 & JO9-4, 4e klasse 05
ONS Sneek JO9-2
SC Bolsward JO9-5G
SC Emmeloord JO9-3
SC Joure JO9-5
Scharnegoutum’70 JO9-2
EBC/Delfstrahuizen JO9-3
OHH JO9-4
OHH JO9-2
Renado/VVI JO9-3
TOP’63 JO9-1
Workum JO9-3
Woudsend JO9-2

OHH JO9-3, 4e klasse 06
AVV JO9-1G
GAVC JO9-2
Leovardia JO9-9
Makkum JO9-2
ONS Sneek JO9-3
Oosterlittens JO9-2G
SF Deinum JO9-1
SC Bolsward JO9-6
Scharnegoutum’70 JO9-3
Dronrijp/Foarút JO9-1
OHH JO9-3
Workum JO9-4G

OHH JO11-1, 2e klasse 05
Balk JO11-2
Flevo Boys JO11-3
Hielpen JO11-1
Lemmer JO11-1G
LSC 1890 JO11-2
NOK JO11-1G
SC Joure JO11-2
EBC/Delfstrahuizen JO11-1
OHH JO11-1
Renado/VVI JO11-2
Workum JO11-1

OHH JO11-2, 3e klasse 10
Arum JO11-1
FC Harlingen JO11-2G
Hielpen JO11-2
LSC 1890 JO11-4
Makkum JO11-2
Mulier JO11-1
Oeverzwaluwen JO11-1
SC Bolsward JO11-4
OHH JO11-2
Workum JO11-2
Zeerobben JO11-3

OHH JO11-3, 4e klasse 10
Balk JO11-5G
IJVC/Blauwhuis JO11-3
LSC 1890 JO11-6
Oeverzwaluwen JO11-2
ONS Sneek JO11-3
Oosterlittens JO11-1
SC Bolsward JO11-5
Scharnegoutum’70 JO11-2
OHH JO11-3
Renado/VVI JO11-4
Sneek Wit-Zwart JO11-5
Woudsend JO11-3

OHH JO13-1G, 1e klasse 02 (Promotiepoule)
Akkrum JO13-1
CVVO JO13-1
Olde Veste’54 JO13-2
Gorredijk JO13-1
Makkum JO13-1
MKV’29 JO13-1
SC Emmeloord JO13-1
SC Rouveen JO13-1
BergumBCV JO13-1
OHH JO13-1G
Renado/VVI JO13-1
Sneek Wit-Zwart JO13-1
Workum JO13-1

OHH JO13-2, 3e klasse 09
CVVO JO13-4G
IJVC/Blauwhuis JO13-2
Makkum JO13-2
Mulier JO13-1
ONS Sneek JO13-3
Nicator JO13-2
SC Bolsward JO13-3
SC Joure JO13-5
Scharnegoutum’70 JO13-2
OHH JO13-2
Sneek Wit-Zwart JO13-4
Workum JO13-3

OHH JO13-3G, 4e klasse 02
Aengwirden JO13-2
Bakhuizen JO13-1
Black Boys JO13-1G
Read Swart JO13-2
OHH JO13-3G

OHH JO15-1, 1e klasse 05
Balk JO15-1
Olde Veste’54 JO15-2
Espel JO15-1G
Flevo Boys JO15-3
Gorredijk JO15-1
Heerenveense Boys JO15-2
SC Joure JO15-2
SC Rouveen JO15-1
OHH JO15-1
Renado/VVI/Langweer JO15-1
Urk JO15-3
VHK JO15-1
Read Swart JO15-1

OHH JO15-2, 2e klasse 05
Beetgum JO15-1
Eastermar JO15-1
FC Harlingen JO15-1
Geel Wit JO15-1
Frisia JO15-5
Frisia JO15-4
SF Deinum JO15-1
SC Franeker JO15-2
OHH JO15-2
St. Annaparochie JO15-2
Wykels Hallum JO15-1

OHH JO15-3, 4e klasse 06
CVVO JO15-4G
IJVC/Blauwhuis JO15-2
LSC 1890 JO15-5
NOK JO15-1G
ONS Sneek JO15-3
SC Bolsward JO15-6
SC Joure JO15-7
Scharnegoutum’70 JO15-2G
OHH JO15-3
Renado/VVI/Langweer JO15-2
Sneek Wit-Zwart JO15-4
Woudsend JO15-1

OHH JO17-1, 1e klasse 02 (Promotiepoule)
Balk JO17-1
Blauw Wit’34 JO17-2
CVVO JO17-1
FC Wolvega JO17-1
ONS Sneek JO17-2
SC Stiens JO17-1
SC Emmeloord JO17-1
SDS JO17-1
Dronrijp/Foarút JO17-1
OHH JO17-1
Urk JO17-2
Heerenveen JO17-2

OHH JO17-2, 3e klasse 08
CVVO JO17-2
IJVC/Blauwhuis JO17-2
Mulier JO17-1
ONS Sneek JO17-3
SC Bolsward JO17-3
SC Joure JO17-3
Scharnegoutum’70 JO17-2G
Oudehaske/Nieuweschoot JO17-2
OHH JO17-2
Sneek Wit-Zwart JO13-3
Blauw Wit’34 JO17-5
Woudsend JO17-1

OHH MO17-1, 1e klasse 05
Dwingeloo/Diever-Wapse MO17-1
FC Wolvega MO17-1
LSC 1890 MO17-1
OHH MO17-1
Steenwijkerwold/Willemsoord MO17-1
VHK/SVBS’77 MO17-1

OHH JO19-1, 1e klasse 06
FC Harlingen JO19-1
Geel Wit JO19-1
IJVC/Blauwhuis JO19-1
Frisia JO19-2
Makkum JO19-1
Minnertsga/St. Jacob JO19-1
MKV’29 JO19-1
ONB JO19-1
SC Franeker JO19-2
SDS JO19-1
BergumBCV JO19-2
Dronrijp/Foarút JO19-1
Feanstars JO19-1
OHH JO19-1

Plaats een reactie